sobota, 13 kwietnia 2013

Jesteśmy w finale Pucharu Polski

Dzisiaj Kielczanie pewnie pokonali Chrobrego Głogów 41:22 (22:8).
Od samego początku nasi narzucili swoje tempo, Głogowianie nie mieli nic do powiedzenia. Już w piątej minucie prowadziliśmy 4:1, po dwóch rzutach Manuela i po jednym Rosy i Ivana. Genialnie, zwłaszcza w pierwszej połowie spisywała się nasza obrona, dzięki której straciliśmy tylko osiem bramek i oczywiście dzięki Venio. W drugiej połowie do bramki wszedł Kasa, który popisał się kilkoma świetnymi obronami. Najlepszym zawodnikiem meczu został nie kto inny, tylko nasz Dzidziuś :D Gratuluję :D

Oj, coś mi dzisiaj nie idzie to pisanie… To chyba zmęczenie… No tak, jak się śpi po 4-5 godzin na dobę, to takie są tego skutki…

Jutro o godzinie 17.00 rozegrany zostanie ostatni mecz o Puchar Polski. Oczywiście zmierzą się w nim dwie największe drużyny w Polsce: Vive Targi Kielce i Orlen Wisła Płock. Pojedynek ten zapowiada się ciekawie, jak zresztą wszystkie mecze rozgrywane pomiędzy tymi zespołami.
Oczywiście czeka mnie oglądanie go w telewizji, bo niestety nie mogłam jechać do Legionowa… Pociesz mnie tylko fakt, że już w środę znów odwiedzę Halę Legionów.

A tak teraz z innej beczki… Zapraszam wszystkich na relację meczy Vive do Plejady na kieleckim Rynku. Świetne żarcie, genialna atmosfera. Czasem odwiedzają ją nawet zawodnicy :P Zapraszam :P